1. Wybierz pakiet
Poznajmy się!

1 opakowanie misiów na zdrowe włosy pozwoli Ci przekonać się o ich działaniu. Kiedy już tak się stanie, będziesz chciała więcej! ;).

Ok. 60 misiów – 1 miesiąc stosowania

38.99 zł
Najczęściej wybierany!

2 opakowania to 2 miesiące, w czasie których zadbasz o zdrowie, kolor i blask swoich włosów :)

Ok. 120 misiów – 2 miesiące stosowania

77.98 zł
Zdrowie i blask przez długi czas!

3 opakowania to lśniące i zdrowe włosy, którymi będziesz mogła się cieszyć przez naprawdę długi czas!

Ok. 180 misiów – 3 miesiące stosowania

116.97 zł

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

DYSKRECJA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (48) 670 28 87 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

2. Wypełnij formularz
3. Wybierz sposób płatności

Płacę teraz - 10 zł PayU

Zapłać teraz kartą kredytową lub przelewem. Zamówienie zostanie wysłane do Ciebie w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Sposób dostawy: Paczkomaty InPost Kurier

Płace przy odbiorze - 20 zł

Zapłać przy odbiorze. Zamówienie zostanie wysłane do Ciebie w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

4. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20 zł
Razem do zapłaty: 20

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Noble Health sp. z o.o. z siedzibą w Wielogórze przy ul. Warszawskiej 62, 26-660 Jedlińsk, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000341010, REGON: 141964846, NIP: 9482546333, w celu przesłania:

Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez kliknięcie w aktywny link wypisu z newsletera.

Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: office@noblehealth.pl.

Pełna treść zgody

Gwarancja prywatności Twoich danych.